Home
Olympische Spelen
Watch
Resultaten
Voor jou
Wielrennen
MMA
Snooker
Alle Sporten
Basketbal
Kalender & uitslagen
NBA
Turkish Airlines EuroLeague
BKT EuroCup
Alle competities
Inloggen
Home
Watch
Resultaten
Voor jou
Populaire Sporten
Wielrennen
Wielrennen Home
Videos
Kalender & uitslagen
Kalender
Baanwielrennen
Veldrijden
Mountainbike
Gravel
Alle competities
MMA
MMA Home
Kalender
Videos
UFC Rankings
Cage Warriors
Kickboksen
Alle MMA
Snooker
Snooker Home
Kalender & uitslagen
Wereldkampioenschap
Alle Kampioenschappen
Tennis
Tennis Home
Video
Kalender & uitslagen
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Rankings
Alle competities
Voetbal
Voetbal Home
Kalender & uitslagen
Eredivisie
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Conference League
EK-kwalificatie
Premier League
Bundesliga
LaLiga EA Sports
Alle competities
Zeilen
Zeilen Home
The Ocean Race
Olympische Spelen
Olympische Spelen Home
Paris 2024
Video
Olympic Channel
Tokyo 2020
Alle Sporten
Toon alles
Alpineskiën
Alpineskiën Home
Kalender & uitslagen
Kalender
Eindstanden Mannen
Eindstanden Vrouwen
World Championship
Atletiek
Atletiek Home
Kalender & uitslagen
Diamond League
Wereldkampioenschappen
Wereldindoorkampioenschappen
Alle competities
Baanwielrennen
Baanwielrennen Home
UCI Track Champions League
Basketbal
Basketbal Home
Kalender & uitslagen
NBA
Turkish Airlines EuroLeague
BKT EuroCup
Alle competities
Biatlon
Biatlon Home
Kalender & uitslagen
Kalender
Eindstanden Mannen
Eindstanden Vrouwen
Wereldkampioenschappen
Darts
Darts Home
Kalender & uitslagen
Formula E
Formula E Home
Kalender
Standen
Fanboost
Formule 1
Formule 1 Home
Kalender
Klassementen
Freestyle Skiën
Freestyle Skiën Home
Kalender & uitslagen
Golf
Golf Home
Kalender & uitslagen
World Ranking
DP World Tour
PGA TOUR
Alle competities
Judo
Judo Home
Kalender & uitslagen
Langlaufen
Langlaufen Home
Kalender & uitslagen
Kalender
Eindstanden Mannen
Eindstanden Vrouwen
World Championship
MMA
MMA Home
Kalender
Videos
UFC Rankings
Cage Warriors
Kickboksen
Alle MMA
MotoGP
MotoGP Home
Kalender
Klassementen
Motorcross
Motorcross Home
Kalender & uitslagen
Motorsports
Motorsports Home
Kalender & uitslagen
Formule 1
MotoGP
FIA ETCR
Formula E
Alle Sporten
Mountainbike
Noordse Combinatie
Noordse Combinatie Home
Kalender & uitslagen
Kalender
Klassementen
Olympische Spelen
Olympische Spelen Home
Paris 2024
Video
Olympic Channel
Tokyo 2020
Paardensport
Paardensport Home
Kalender & uitslagen
Paralympics
Schansspringen
Schansspringen Home
Kalender & uitslagen
Kalender
Klassementen
Eindstanden Vrouwen
Snooker
Snooker Home
Kalender & uitslagen
Wereldkampioenschap
Alle Kampioenschappen
Snowboarden
Snowboarden Home
Kalender & uitslagen
Squash
Squash Home
Kalender & uitslagen
Superbike
Superbike Home
Kalender & uitslagen
Kalender
Klassementen
Tennis
Tennis Home
Video
Kalender & uitslagen
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Rankings
Alle competities
Veldrijden
Veldrijden Home
Videos
Kalender & uitslagen
Voetbal
Voetbal Home
Kalender & uitslagen
Eredivisie
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Conference League
EK-kwalificatie
Premier League
Bundesliga
LaLiga EA Sports
Alle competities
Volleybal
Volleybal Home
Kalender & uitslagen
CEV Champions League
World League
Europees Kampioenschap
Alle competities
Wielrennen
Wielrennen Home
Videos
Kalender & uitslagen
Kalender
Baanwielrennen
Veldrijden
Mountainbike
Gravel
Alle competities
Wintersporten
Wintersporten Home
Kalender & uitslagen
Alpineskiën
Biatlon
Langlaufen
Alle Sporten
Zeilen
Zeilen Home
The Ocean Race
Zwemmen
Zwemmen Home
Kalender & uitslagen
Wereldkampioenschappen
Alle competities
LEB Oro gerelateerde wedstrijden
LEB Oro / Regulier
Bilbao Arena / 30.12.2018
Surne Bilbao Basket
Voltooid
93
68
Covirán Granada
Overzicht
Stats
Stand
Nieuws
Gerelateerde wedstrijden
LEB Oro gerelateerde wedstrijden
LEB Oro gerelateerde wedstrijden
Zie meer
LEB Oro Nu Live 0
Bekijk vorige
22/12/2018
Covirán Granada
85
54
CB Prat
Alimerka Oviedo Baloncesto
78
68
UEMC Real Valladolid Baloncesto
Barcelona
73
82
Sevilla
28/12/2018
Sevilla
85
69
Alimerka Oviedo Baloncesto
CB Coruña
73
61
Forca Lleida
Cáceres
60
71
Melilla
29/12/2018
Palmer Alma Mediterránea Palma
83
76
Barcelona
Sáenz Horeca Araberri
81
87
Huesca
CB Prat
72
75
ZTE Real Canoe N.C.
30/12/2018
Surne Bilbao Basket
93
68
Covirán Granada
Palencia
76
88
Ourense
04/01/2019
ZTE Real Canoe N.C.
64
81
Surne Bilbao Basket
Amics Castelló
69
74
Sevilla
Melilla
77
74
Palencia
Forca Lleida
68
72
UEMC Real Valladolid Baloncesto
05/01/2019
Barcelona
75
81
CB Prat
06/01/2019
Huesca
83
78
CB Coruña
Covirán Granada
67
64
Cáceres
Alimerka Oviedo Baloncesto
72
66
Palmer Alma Mediterránea Palma
Sáenz Horeca Araberri
85
94
Ourense
Toon meer