Home
Olympische Spelen
Watch
Resultaten
Voor jou
Wielrennen
MMA
Snooker
Alle Sporten
Inloggen
Home
Watch
Resultaten
Voor jou
Populaire Sporten
Wielrennen
Wielrennen Home
Videos
Kalender & uitslagen
Kalender
Baanwielrennen
Veldrijden
Mountainbike
Gravel
Alle competities
MMA
MMA Home
Kalender
Videos
UFC Rankings
Cage Warriors
Kickboksen
Alle MMA
Snooker
Snooker Home
Kalender & uitslagen
Wereldkampioenschap
Alle Kampioenschappen
Tennis
Tennis Home
Video
Kalender & uitslagen
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Rankings
Alle competities
Voetbal
Voetbal Home
Kalender & uitslagen
Eredivisie
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Conference League
EK-kwalificatie
Premier League
Bundesliga
LaLiga EA Sports
Alle competities
Zeilen
Zeilen Home
The Ocean Race
Olympische Spelen
Olympische Spelen Home
Paris 2024
Video
Olympic Channel
Tokyo 2020
Alle Sporten
Toon alles
Alpineskiën
Alpineskiën Home
Kalender & uitslagen
Kalender
Eindstanden Mannen
Eindstanden Vrouwen
World Championship
Atletiek
Atletiek Home
Kalender & uitslagen
Diamond League
Wereldkampioenschappen
Wereldindoorkampioenschappen
Alle competities
Baanwielrennen
Baanwielrennen Home
UCI Track Champions League
Basketbal
Basketbal Home
Kalender & uitslagen
NBA
Turkish Airlines EuroLeague
BKT EuroCup
Alle competities
Biatlon
Biatlon Home
Kalender & uitslagen
Kalender
Eindstanden Mannen
Eindstanden Vrouwen
Wereldkampioenschappen
Darts
Darts Home
Kalender & uitslagen
Formula E
Formula E Home
Kalender
Standen
Fanboost
Formule 1
Formule 1 Home
Kalender
Klassementen
Freestyle Skiën
Freestyle Skiën Home
Kalender & uitslagen
Golf
Golf Home
Kalender & uitslagen
World Ranking
DP World Tour
PGA TOUR
Alle competities
Judo
Judo Home
Kalender & uitslagen
Langlaufen
Langlaufen Home
Kalender & uitslagen
Kalender
Eindstanden Mannen
Eindstanden Vrouwen
World Championship
MMA
MMA Home
Kalender
Videos
UFC Rankings
Cage Warriors
Kickboksen
Alle MMA
MotoGP
MotoGP Home
Kalender
Klassementen
Motorcross
Motorcross Home
Kalender & uitslagen
Motorsports
Motorsports Home
Kalender & uitslagen
Formule 1
MotoGP
FIA ETCR
Formula E
Alle Sporten
Mountainbike
Noordse Combinatie
Noordse Combinatie Home
Kalender & uitslagen
Kalender
Klassementen
Olympische Spelen
Olympische Spelen Home
Paris 2024
Video
Olympic Channel
Tokyo 2020
Paardensport
Paardensport Home
Kalender & uitslagen
Paralympics
Schansspringen
Schansspringen Home
Kalender & uitslagen
Kalender
Klassementen
Eindstanden Vrouwen
Snooker
Snooker Home
Kalender & uitslagen
Wereldkampioenschap
Alle Kampioenschappen
Snowboarden
Snowboarden Home
Kalender & uitslagen
Squash
Squash Home
Kalender & uitslagen
Superbike
Superbike Home
Kalender & uitslagen
Kalender
Klassementen
Tennis
Tennis Home
Video
Kalender & uitslagen
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Rankings
Alle competities
Veldrijden
Veldrijden Home
Videos
Kalender & uitslagen
Voetbal
Voetbal Home
Kalender & uitslagen
Eredivisie
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Conference League
EK-kwalificatie
Premier League
Bundesliga
LaLiga EA Sports
Alle competities
Volleybal
Volleybal Home
Kalender & uitslagen
CEV Champions League
World League
Europees Kampioenschap
Alle competities
Wielrennen
Wielrennen Home
Videos
Kalender & uitslagen
Kalender
Baanwielrennen
Veldrijden
Mountainbike
Gravel
Alle competities
Wintersporten
Wintersporten Home
Kalender & uitslagen
Alpineskiën
Biatlon
Langlaufen
Alle Sporten
Zeilen
Zeilen Home
The Ocean Race
Zwemmen
Zwemmen Home
Kalender & uitslagen
Wereldkampioenschappen
Alle competities
Liga Plenitude Asobal gerelateerde wedstrijden
Liga Plenitude Asobal / Regulier
Cuenca / 11.10.2014
Rebi Balonmano Cuenca
Voltooid
28
22
MMT Seguros Zamora
Overzicht
Stats
Stand
Nieuws
Gerelateerde wedstrijden
Liga Plenitude Asobal gerelateerde wedstrijden
Liga Plenitude Asobal gerelateerde wedstrijden
Zie meer
Liga Plenitude Asobal Nu Live 0
Bekijk vorige
04/10/2014
MMT Seguros Zamora
33
33
Frigoríficos del Morrazo
TM Benidorm
34
29
Fertiberia Puerto Sagunto
Fraikin BM. Granollers
24
17
Abanca Ademar León
Blasgón/Bodegas Ceres Villa de Aranda
33
30
Puente Genil
05/10/2014
BM Logroño La Rioja
40
25
Bada Huesca
08/10/2014
Fertiberia Puerto Sagunto
27
45
FC Barcelona
Abanca Ademar León
21
33
BM Logroño La Rioja
10/10/2014
BM Aragón
15
23
Fraikin BM. Granollers
Bada Huesca
23
21
TM Benidorm
11/10/2014
Puente Genil
27
20
Juanfersa Grupo Fegar
Frigoríficos del Morrazo
28
24
Blasgón/Bodegas Ceres Villa de Aranda
Rebi Balonmano Cuenca
28
22
MMT Seguros Zamora
12/10/2014
Helvetia Anaitasuna
25
22
Cívitas BM. Guadalajara
15/10/2014
Abanca Ademar León
28
28
BM Aragón
BM Logroño La Rioja
33
23
TM Benidorm
FC Barcelona
42
29
Bada Huesca
17/10/2014
Fraikin BM. Granollers
30
29
Helvetia Anaitasuna
Cívitas BM. Guadalajara
22
21
Puente Genil
18/10/2014
MMT Seguros Zamora
26
33
Fertiberia Puerto Sagunto
Blasgón/Bodegas Ceres Villa de Aranda
23
24
Rebi Balonmano Cuenca
Toon meer