Home
Olympische Spelen
Watch
Resultaten
Voor jou
Wielrennen
MMA
Snooker
Alle Sporten
Inloggen
Home
Watch
Resultaten
Voor jou
Populaire Sporten
Wielrennen
Wielrennen Home
Videos
Kalender & uitslagen
Kalender
Baanwielrennen
Veldrijden
Mountainbike
Gravel
Alle competities
MMA
MMA Home
Kalender
Videos
UFC Rankings
Cage Warriors
Kickboksen
Alle MMA
Snooker
Snooker Home
Kalender & uitslagen
Wereldkampioenschap
Alle Kampioenschappen
Tennis
Tennis Home
Video
Kalender & uitslagen
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Rankings
Alle competities
Voetbal
Voetbal Home
Kalender & uitslagen
Eredivisie
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Conference League
EK-kwalificatie
Premier League
Bundesliga
LaLiga EA Sports
Alle competities
Zeilen
Zeilen Home
The Ocean Race
Olympische Spelen
Olympische Spelen Home
Paris 2024
Video
Olympic Channel
Tokyo 2020
Alle Sporten
Toon alles
Alpineskiën
Alpineskiën Home
Kalender & uitslagen
Kalender
Eindstanden Mannen
Eindstanden Vrouwen
World Championship
Atletiek
Atletiek Home
Kalender & uitslagen
Diamond League
Wereldkampioenschappen
Wereldindoorkampioenschappen
Alle competities
Baanwielrennen
Baanwielrennen Home
UCI Track Champions League
Basketbal
Basketbal Home
Kalender & uitslagen
NBA
Turkish Airlines EuroLeague
BKT EuroCup
Alle competities
Biatlon
Biatlon Home
Kalender & uitslagen
Kalender
Eindstanden Mannen
Eindstanden Vrouwen
Wereldkampioenschappen
Darts
Darts Home
Kalender & uitslagen
Formula E
Formula E Home
Kalender
Standen
Fanboost
Formule 1
Formule 1 Home
Kalender
Klassementen
Freestyle Skiën
Freestyle Skiën Home
Kalender & uitslagen
Golf
Golf Home
Kalender & uitslagen
World Ranking
DP World Tour
PGA TOUR
Alle competities
Judo
Judo Home
Kalender & uitslagen
Langlaufen
Langlaufen Home
Kalender & uitslagen
Kalender
Eindstanden Mannen
Eindstanden Vrouwen
World Championship
MMA
MMA Home
Kalender
Videos
UFC Rankings
Cage Warriors
Kickboksen
Alle MMA
MotoGP
MotoGP Home
Kalender
Klassementen
Motorcross
Motorcross Home
Kalender & uitslagen
Motorsports
Motorsports Home
Kalender & uitslagen
Formule 1
MotoGP
FIA ETCR
Formula E
Alle Sporten
Mountainbike
Noordse Combinatie
Noordse Combinatie Home
Kalender & uitslagen
Kalender
Klassementen
Olympische Spelen
Olympische Spelen Home
Paris 2024
Video
Olympic Channel
Tokyo 2020
Paardensport
Paardensport Home
Kalender & uitslagen
Paralympics
Schansspringen
Schansspringen Home
Kalender & uitslagen
Kalender
Klassementen
Eindstanden Vrouwen
Snooker
Snooker Home
Kalender & uitslagen
Wereldkampioenschap
Alle Kampioenschappen
Snowboarden
Snowboarden Home
Kalender & uitslagen
Squash
Squash Home
Kalender & uitslagen
Superbike
Superbike Home
Kalender & uitslagen
Kalender
Klassementen
Tennis
Tennis Home
Video
Kalender & uitslagen
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Rankings
Alle competities
Veldrijden
Veldrijden Home
Videos
Kalender & uitslagen
Voetbal
Voetbal Home
Kalender & uitslagen
Eredivisie
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Conference League
EK-kwalificatie
Premier League
Bundesliga
LaLiga EA Sports
Alle competities
Volleybal
Volleybal Home
Kalender & uitslagen
CEV Champions League
World League
Europees Kampioenschap
Alle competities
Wielrennen
Wielrennen Home
Videos
Kalender & uitslagen
Kalender
Baanwielrennen
Veldrijden
Mountainbike
Gravel
Alle competities
Wintersporten
Wintersporten Home
Kalender & uitslagen
Alpineskiën
Biatlon
Langlaufen
Alle Sporten
Zeilen
Zeilen Home
The Ocean Race
Zwemmen
Zwemmen Home
Kalender & uitslagen
Wereldkampioenschappen
Alle competities
Liga Plenitude Asobal gerelateerde wedstrijden
Liga Plenitude Asobal / Regulier
Artaleku / 29.03.2024
Bidasoa Irun
Voltooid
42
33
Helvetia Anaitasuna
Overzicht
Stats
Stand
Nieuws
Gerelateerde wedstrijden
Liga Plenitude Asobal gerelateerde wedstrijden
Liga Plenitude Asobal gerelateerde wedstrijden
Zie meer
Liga Plenitude Asobal Nu Live 0
Bekijk vorige
23/03/2024
BM Logroño La Rioja
28
25
Recoletas Atlético Valladolid
TM Benidorm
28
34
FC Barcelona
Blendio Sinfín
22
26
Frigoríficos del Morrazo
Viveros Herol BM. Nava
29
28
Bidasoa Irun
24/03/2024
Helvetia Anaitasuna
24
22
Fertiberia Puerto Sagunto
Abanca Ademar León
37
27
Rebi Balonmano Cuenca
Fraikin BM. Granollers
36
27
Bada Huesca
Puente Genil
32
28
Bathco BM. Torrelavega
28/03/2024
FC Barcelona
36
25
Viveros Herol BM. Nava
29/03/2024
Bidasoa Irun
42
33
Helvetia Anaitasuna
30/03/2024
Recoletas Atlético Valladolid
26
21
Puente Genil
Bada Huesca
37
29
Blendio Sinfín
Frigoríficos del Morrazo
34
31
Abanca Ademar León
31/03/2024
Rebi Balonmano Cuenca
32
35
BM Logroño La Rioja
Fertiberia Puerto Sagunto
21
33
Fraikin BM. Granollers
Bathco BM. Torrelavega
31
30
TM Benidorm
05/04/2024
Puente Genil
24
31
BM Logroño La Rioja
06/04/2024
TM Benidorm
28
29
Recoletas Atlético Valladolid
Viveros Herol BM. Nava
34
33
Bathco BM. Torrelavega
Helvetia Anaitasuna
24
40
FC Barcelona
Toon meer