Home
Olympische Spelen
Watch
Resultaten
Voor jou
Wielrennen
MMA
Snooker
Alle Sporten
Voetbal
UEFA Champions League
Kwalificaties
Groepsfase
Knock-out fase
Topscorers
Winnaars
Inloggen
Home
Watch
Resultaten
Voor jou
Populaire Sporten
Wielrennen
Wielrennen Home
Videos
Kalender & uitslagen
Kalender
Baanwielrennen
Veldrijden
Mountainbike
Gravel
Alle competities
MMA
MMA Home
Kalender
Videos
UFC Rankings
Cage Warriors
Kickboksen
Alle MMA
Snooker
Snooker Home
Kalender & uitslagen
Wereldkampioenschap
Alle Kampioenschappen
Tennis
Tennis Home
Video
Kalender & uitslagen
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Rankings
Alle competities
Voetbal
Voetbal Home
Kalender & uitslagen
Eredivisie
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Conference League
EK-kwalificatie
Premier League
Bundesliga
LaLiga EA Sports
Alle competities
Zeilen
Zeilen Home
The Ocean Race
Olympische Spelen
Olympische Spelen Home
Paris 2024
Video
Olympic Channel
Tokyo 2020
Alle Sporten
Toon alles
Alpineskiën
Alpineskiën Home
Kalender & uitslagen
Kalender
Eindstanden Mannen
Eindstanden Vrouwen
World Championship
Atletiek
Atletiek Home
Kalender & uitslagen
Diamond League
Wereldkampioenschappen
Wereldindoorkampioenschappen
Alle competities
Baanwielrennen
Baanwielrennen Home
UCI Track Champions League
Basketbal
Basketbal Home
Kalender & uitslagen
NBA
Turkish Airlines EuroLeague
BKT EuroCup
Alle competities
Biatlon
Biatlon Home
Kalender & uitslagen
Kalender
Eindstanden Mannen
Eindstanden Vrouwen
Wereldkampioenschappen
Darts
Darts Home
Kalender & uitslagen
Formula E
Formula E Home
Kalender
Standen
Fanboost
Formule 1
Formule 1 Home
Kalender
Klassementen
Freestyle Skiën
Freestyle Skiën Home
Kalender & uitslagen
Golf
Golf Home
Kalender & uitslagen
World Ranking
DP World Tour
PGA TOUR
Alle competities
Judo
Judo Home
Kalender & uitslagen
Langlaufen
Langlaufen Home
Kalender & uitslagen
Kalender
Eindstanden Mannen
Eindstanden Vrouwen
World Championship
MMA
MMA Home
Kalender
Videos
UFC Rankings
Cage Warriors
Kickboksen
Alle MMA
MotoGP
MotoGP Home
Kalender
Klassementen
Motorcross
Motorcross Home
Kalender & uitslagen
Motorsports
Motorsports Home
Kalender & uitslagen
Formule 1
MotoGP
FIA ETCR
Formula E
Alle Sporten
Mountainbike
Noordse Combinatie
Noordse Combinatie Home
Kalender & uitslagen
Kalender
Klassementen
Olympische Spelen
Olympische Spelen Home
Paris 2024
Video
Olympic Channel
Tokyo 2020
Paardensport
Paardensport Home
Kalender & uitslagen
Paralympics
Schansspringen
Schansspringen Home
Kalender & uitslagen
Kalender
Klassementen
Eindstanden Vrouwen
Snooker
Snooker Home
Kalender & uitslagen
Wereldkampioenschap
Alle Kampioenschappen
Snowboarden
Snowboarden Home
Kalender & uitslagen
Squash
Squash Home
Kalender & uitslagen
Superbike
Superbike Home
Kalender & uitslagen
Kalender
Klassementen
Tennis
Tennis Home
Video
Kalender & uitslagen
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Rankings
Alle competities
Veldrijden
Veldrijden Home
Videos
Kalender & uitslagen
Voetbal
Voetbal Home
Kalender & uitslagen
Eredivisie
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Conference League
EK-kwalificatie
Premier League
Bundesliga
LaLiga EA Sports
Alle competities
Volleybal
Volleybal Home
Kalender & uitslagen
CEV Champions League
World League
Europees Kampioenschap
Alle competities
Wielrennen
Wielrennen Home
Videos
Kalender & uitslagen
Kalender
Baanwielrennen
Veldrijden
Mountainbike
Gravel
Alle competities
Wintersporten
Wintersporten Home
Kalender & uitslagen
Alpineskiën
Biatlon
Langlaufen
Alle Sporten
Zeilen
Zeilen Home
The Ocean Race
Zwemmen
Zwemmen Home
Kalender & uitslagen
Wereldkampioenschappen
Alle competities
Champions League speelschema & resultaten 2024/2025
2024/2025
Nu live (0)
1e kwalificatieronde
Kwalificatie
2e kwalificatieronde
Kwalificatie
3e kwalificatieronde
Kwalificatie
Play-off ronde
Kwalificatie
Knockout Ronde Play-offs
Hoofdtoernooi
Laatste 16
Hoofdtoernooi
Kwartfinale
Hoofdtoernooi
Halve finale
Hoofdtoernooi
Finale
Hoofdtoernooi
09/07/2024
FK Panevežys
17:30
HJK Helsinki
Hamrun Spartans
18:45
Lincoln Red Imps FC
UE Santa Coloma
20:00
Ballkani
The New Saints
20:00
Decic
Víkingur Reykjavík
20:45
Shamrock Rovers
Virtus
21:00
FCSB
10/07/2024
FK Ordabasy
17:00
Petrocub-Hîncesti
FC Flora
18:00
NK Celje
Slovan Bratislava
19:00
FK Struga
FK RFS
20:00
Larne
KI Klaksvik
20:00
FC Differdange 03
Loedogorets
20:00
Dinamo Batumi
Dinamo Minsk
20:45
Piunik Erevan
Borac Banja Luka
21:00
Egnatia
16/07/2024
Ballkani
16:30
UE Santa Coloma
Lincoln Red Imps FC
18:00
Hamrun Spartans
HJK Helsinki
18:00
FK Panevežys
Piunik Erevan
18:00
Dinamo Minsk
NK Celje
19:00
FC Flora
FCSB
19:30
Virtus
Advertentie