Home
Olympische Spelen
Watch
Resultaten
Voor jou
Wielrennen
MMA
Snooker
Alle Sporten
Voetbal
UEFA Europa League
Kwalificaties
Groepsfase
Phase finale
Topscorers
Winnaars
Inloggen
Home
Watch
Resultaten
Voor jou
Populaire Sporten
Wielrennen
Wielrennen Home
Videos
Kalender & uitslagen
Kalender
Baanwielrennen
Veldrijden
Mountainbike
Gravel
Alle competities
MMA
MMA Home
Kalender
Videos
UFC Rankings
Cage Warriors
Kickboksen
Alle MMA
Snooker
Snooker Home
Kalender & uitslagen
Wereldkampioenschap
Alle Kampioenschappen
Tennis
Tennis Home
Video
Kalender & uitslagen
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Rankings
Alle competities
Voetbal
Voetbal Home
Kalender & uitslagen
Eredivisie
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Conference League
EK-kwalificatie
Premier League
Bundesliga
LaLiga EA Sports
Alle competities
Zeilen
Zeilen Home
The Ocean Race
Olympische Spelen
Olympische Spelen Home
Paris 2024
Video
Olympic Channel
Tokyo 2020
Alle Sporten
Toon alles
Alpineskiën
Alpineskiën Home
Kalender & uitslagen
Kalender
Eindstanden Mannen
Eindstanden Vrouwen
World Championship
Atletiek
Atletiek Home
Kalender & uitslagen
Diamond League
Wereldkampioenschappen
Wereldindoorkampioenschappen
Alle competities
Baanwielrennen
Baanwielrennen Home
UCI Track Champions League
Basketbal
Basketbal Home
Kalender & uitslagen
NBA
Turkish Airlines EuroLeague
BKT EuroCup
Alle competities
Biatlon
Biatlon Home
Kalender & uitslagen
Kalender
Eindstanden Mannen
Eindstanden Vrouwen
Wereldkampioenschappen
Darts
Darts Home
Kalender & uitslagen
Formula E
Formula E Home
Kalender
Standen
Fanboost
Formule 1
Formule 1 Home
Kalender
Klassementen
Freestyle Skiën
Freestyle Skiën Home
Kalender & uitslagen
Golf
Golf Home
Kalender & uitslagen
World Ranking
DP World Tour
PGA TOUR
Alle competities
Judo
Judo Home
Kalender & uitslagen
Langlaufen
Langlaufen Home
Kalender & uitslagen
Kalender
Eindstanden Mannen
Eindstanden Vrouwen
World Championship
MMA
MMA Home
Kalender
Videos
UFC Rankings
Cage Warriors
Kickboksen
Alle MMA
MotoGP
MotoGP Home
Kalender
Klassementen
Motorcross
Motorcross Home
Kalender & uitslagen
Motorsports
Motorsports Home
Kalender & uitslagen
Formule 1
MotoGP
FIA ETCR
Formula E
Alle Sporten
Mountainbike
Noordse Combinatie
Noordse Combinatie Home
Kalender & uitslagen
Kalender
Klassementen
Olympische Spelen
Olympische Spelen Home
Paris 2024
Video
Olympic Channel
Tokyo 2020
Paardensport
Paardensport Home
Kalender & uitslagen
Paralympics
Schansspringen
Schansspringen Home
Kalender & uitslagen
Kalender
Klassementen
Eindstanden Vrouwen
Snooker
Snooker Home
Kalender & uitslagen
Wereldkampioenschap
Alle Kampioenschappen
Snowboarden
Snowboarden Home
Kalender & uitslagen
Squash
Squash Home
Kalender & uitslagen
Superbike
Superbike Home
Kalender & uitslagen
Kalender
Klassementen
Tennis
Tennis Home
Video
Kalender & uitslagen
Australian Open
Roland Garros
Wimbledon
US Open
Rankings
Alle competities
Veldrijden
Veldrijden Home
Videos
Kalender & uitslagen
Voetbal
Voetbal Home
Kalender & uitslagen
Eredivisie
UEFA Champions League
UEFA Europa League
UEFA Conference League
EK-kwalificatie
Premier League
Bundesliga
LaLiga EA Sports
Alle competities
Volleybal
Volleybal Home
Kalender & uitslagen
CEV Champions League
World League
Europees Kampioenschap
Alle competities
Wielrennen
Wielrennen Home
Videos
Kalender & uitslagen
Kalender
Baanwielrennen
Veldrijden
Mountainbike
Gravel
Alle competities
Wintersporten
Wintersporten Home
Kalender & uitslagen
Alpineskiën
Biatlon
Langlaufen
Alle Sporten
Zeilen
Zeilen Home
The Ocean Race
Zwemmen
Zwemmen Home
Kalender & uitslagen
Wereldkampioenschappen
Alle competities
UEFA Europa League gerelateerde wedstrijden
UEFA Europa League / 2e kwalificatieronde
Stadionul Marin Anastasovici / 23.07.2015
Astra Giurgiu
Voltooid
0
0
Totale score 1-0
Inverness CT
Overzicht
Stats
Opstellingen
Nieuws
Gerelateerde wedstrijden
UEFA Europa League gerelateerde wedstrijden
UEFA Europa League gerelateerde wedstrijden
Zie meer
UEFA Europa League Nu Live 0
Bekijk vorige
23/07/2015
FK Riteriai
0
0
Apollon Limassol
Totale score 0-4
UCD
1
5
Slovan Bratislava
Totale score 1-6
FC Differdange 03
1
2
Trabzonspor
Totale score 1-3
Strømsgodset
0
1
FK Mladá Boleslav
Totale score 2-2
Beitar Jerusalem
1
4
Charleroi
Totale score 2-9
Brøndby IF
0
0
Beroe Stara Zagora
Totale score 1-0
FC Botosani
0
3
Legia Warschau
Totale score 0-4
PAOK Saloniki
6
0
NK Lokomotiva
Totale score 7-2
Hajduk Split
4
1
FC Koper
Totale score 6-4
IFK Göteborg
2
0
Slask Wroclaw
Totale score 2-0
FC Thun
2
1
Hapoel Beer Sheva
Totale score 3-2
MSK Zilina
4
2
Dacia Chisinau
Totale score 6-3
Newtown
1
3
FC Kopenhagen
Totale score 1-5
Astra Giurgiu
0
0
Inverness CT
Totale score 1-0
FK Rabotnicki
2
0
FS Jelgava
Totale score 2-1
OFK Titograd
2
4
Kukësi
Totale score 3-4
RZ Pellets WAC
2
0
Sjachtjor Soligorsk
Totale score 3-0
FC Birkirkara
1
0
West Ham United
West Ham United wint op penalties 3-5
Totale score 1-1
Aberdeen
2
2
HNK Rijeka
Totale score 5-2
Linfield
1
3
Spartak Trnava
Totale score 2-5